Oferowane aparaty słuchowe

Zapewniamy dostęp do gamy ponad 150 różnych modeli i wersji aparatów słuchowych. Każdy z dostępnych aparatów, może mieć indywidualnie dobrany kolor wybierany z dostępnej palety dla danego modelu.

Modele wenątrzuszne, zauszne, różne wersje kolorystyczne wiele segmentów cenowych. Najważniejsze - dokładne dopasowanie aparatu przy wykorzystaniu technologii pomiarów REM zapewnia wykorzystanie pełnego potencjału wybranego modelu aparatu słuchowego.

Innowacyjne dopasowanie aparatów słuchowych

Dlaczego użytkownicy aparatów słuchowych nie zawsze są zadowoleni z ich działania?

W większości przypadków, jest to spowodowane niedostatecznym dostrojeniem aparatu słuchowego do fizycznych właściwości i budowy ucha danego Pacjenta. Uszy, każdego z nas mają inny kształt, inną budowę, a w związku z tym inaczej rozchodzą się w nich fale dźwiękowe. Dlatego, każdy aparat słuchowy musi być indywidualnie dopasowany do użytkownika.

Pomiar ucha rzeczywistego REM.

Osiągnij, najlepszą możliwą jakość odbieranego dźwięku – nie marnuj potencjału swojego aparatu słuchowego.

Zapraszamy posiadaczy aparatów słuchowych, na dające najlepsze efekty słyszenia dźwięków dopasowanie metodą REM/Live Speech+.

Czyszczenie aparatów słuchowych

Wszystkie rzeczy, które regularnie używamy, wymagają odpowiedniej opieki. Z mebli wycieramy kurz, z samochodem jeździmy do przeglądu. Podobnie jest z aparatami słuchowymi. Z czasem, każdy aparat ulega stopniowemu zabrudzeniu woskowiną uszną oraz innymi zanieczyszczeniami środowiska. Profesjonalne czyszczenie aparatów słuchowych, pozwala na dłuższe i bardziej komfortowe ich działanie.