Czyszczenie aparatów słuchowych

Czyszczenie aparatów słuchowych

Wszystkie rzeczy, które regularnie używamy, wymagają odpowiedniej opieki. Z mebli wycieramy kurz, z samochodem jeździmy do przeglądu. Podobnie jest z aparatami słuchowymi. Z czasem, każdy aparat ulega stopniowemu zabrudzeniu woskowiną uszną oraz innymi zanieczyszczeniami środowiska. Profesjonalne czyszczenie aparatów słuchowych, pozwala na dłuższe i bardziej komfortowe ich działanie.

Profesjonalne czyszczenie aparatów słuchowych pozwala na dłuższe i bardziej komfortowe ich działanie.

Wymiana filtrów

Aparaty słuchowe, są urządzeniami mającymi istotny wpływ na życie użytkownika. Podczas używania aparatu, jego część (wkładka uszna) lub cały (wenątrzuszny/wewnątrzkanałowy), znajduje się w przewodzie słuchowym. Właściwości naskórka osoby noszącej aparat słuchowy, wpływają na to jaka ilość woskowiny, wydziela się w uchu. Może ona powodować, zatykania się filtrów w aparacie słuchowym, a tym samym uniemożliwić jego poprawne działanie. Rekomendujemy, wymianę filtrów w aparatach słuchowych raz na 6 miesięcy lub częściej, w zależności od potrzeb. Wymianę można wykonać samodzielnie lub chętnie ją wykonamy w naszym gabinecie.

Wymiana zabezpieczenie przeciw-woszczynowego ProWax

Wymiana osłony mikrofonowej T-CAP

Wymiana osłony mikrofonowej O-CAP

Wymiana wężyków

Używając aparatu słuchowego zausznego, na pewno zwróciłeś uwagę, na cienki przewód łączący aparat z wkładką. Zalecamy, wymianę tego elementu raz na 6 miesięcy lub w miarę potrzeby, gdy robi się twardy.

Czyszczenie dźwiękowodu

Osoby zainteresowane czyszczeniem swojego aparatu słuchowego, zapraszamy do zapisania się pod podanymi numerami telefonu w dogodnej dla siebie lokalizacji 608 045 554 lub 608 045 525